To kull, seks kattunger, har tatt mye av tiden vår på starten av året. Man merker at det er seks små som vokser til og blir aktive. Vi er så glad for at de alle har vært sunne og friske og vokst seg store, vakre og sterke.
I begge kullene kunne jeg forventet å få både abyssiner og somali, men jammen ble de alle sammen abyssinere! Seks vakre abyssinere, i fargene sorrel, fawn og én blå.

Dingle Dancer av Rubicon
To kattunger har reist ut av landet: Dingle Dancer av Rubicon til Esther Blättler (Amasjema’s) i Sveits, og Cilla Cinderella av Rubicon til Anna Nimkovsky (Somaliann) i Israel. Sistnevnte hadde jeg gleden av å reise ned med selv, og fikk derved for første gang besøke Tel Aviv!

Cilla Cinderella av Rubicon

Cervo Cerale av Rubicon
Cervo Cerale av Rubicon koser seg hos sin nye eier Karen Margrethe Glemmestad (NO*Zayco) i Trøgstad. Hun planlegger å bruke han i eksperimentavl med å få fram korthåret LaPerm.

Dolly Dimple av Rubicon
Dolly Dimple av Rubicon skal snart reise til Tromsø, til Trude J. Martinsen ((N) T.J’s).
To gutter leter fortsatt etter sine nye permanente hjem: China Chablis av Rubicon, ABY o var og Don Dragonfly av Rubicon, ABY p var. De har begge utviklet seg til vakre, sterke og store ungdyr som er svært kjælne.

China Chablis av Rubicon

Don Dragonfly av Rubicon
Du må være logget inn for å legge inn en kommentar.